Mersin'e arkadaşımın düğününe katılmak için gittim. İki gün kaldım. Akdeniz Apart, anılarımda keyifli iki günlük bir tatilin mekanı olarak yerini aldı.
Feyime SAKİN, Öğretmen
Merhaba, hep kaliteli hizmetiyle, güler yüzlü çalışanlarıyla kalbimi kazandı şeklinde klişe yorumlar yaparlar ama buradaki hizmet gerçekten kaliteli ve çalışanlar hakikaten çok iyiler.
Mahmut AFŞAR, Gezgin
Kendilerini internetten buldum. Rezervasyon yaptım ve ömrüm boyunca unutamayacağım bir tatil oldu. Ayaş'a tekrar yolum düşerse gene Akdeniz Apart'ta kalırım.
Hasan EŞCAN, Öğretmen

Yorumlarınız Değerli

İki çift olarak gittik ve Akdeniz Evleri'nde kaldık. Deniz manzarası muhteşemdi. Balkonda kahvaltı yapmak da harikaydı. Tatilimizin son günlerine doğru klimada bir sorun çıktı ama Hasan Bey'e iletir iletmez bu problemi çözdüler. Arkadaşlarımızla güzel bir tatil yaptık. Otelin kendine ait havuzu yok hemen dibinde bir yere yönlendiriyorlar. Otelinde havuzu olsa iyi olur diye düşünüyorduk ki yeni anlaşıldığını seneye kadar havuzun tamamlanacağını öğrendik. Seneye tekrar geleceğiz :).
Ecem SIRALI, Öğretmen
Yalan yok otelin işletmecisi Hasan, arkadaşım. Israrla davet etmesi üzerine geldim kaldım. Gayet güzel gençler. Sizlerde gelin.
Onur TAŞDEMİR, Webmaster